back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 23 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Masakra e Bihorit

Masakra e Bihorit – Fati i 9200 Shqiptarëve të pafajshëm nga Arbër Gashi

Masakra e Bihorit - Fati i 9200 Shqiptarëve të pafajshëm nga Arbër Gashi Në prag të Kërshëndellave Ortodokse më 5 dhe 6 Janar 1943, forcat pushtuese...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.