back to top
16.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Masakra e 26 shkurtit 1951

Masakrat e 4 shkurtit 1944 dhe ajo e 26 shkurtit 1951 – nga Ilir Hashorva

Masakrat e 4 shkurtit 1944 dhe ajo e 26 shkurtit 1951 nga Ilir Hashorva Në historinë tonë të shkurtër (të bërë lëmsh nga një mungesë e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.