back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 23 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Mary Edith Durham

Edith Durham dhe qindra fotografitë e trojeve shqiptare

Princ Nikolla i Malit të Zi e pat dekoruar Zonjën Edith Durham, e më pas, kur ajo njohu krimet e malazezve mbi shqiptarët ia...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.