back to top
15.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Martirët e Fjalës së Lirë

Disidentët e Rremë dhe Martirët e Fjalës së Lirë nga Agim Hamiti

Disidentët e Rremë dhe Martirët e Fjalës së Lirë nga Agim Hamiti Trifon Xhagjikës në 53 vjetorit të shpirtmarrjes me tortura Kryetari i trupit gjykues iu drejtua...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.