back to top
15.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Martin Luther

Neorealizmi si mbijetesë e strukturës shpirtërore të nji kombi. nga Robert Martiko

Neorealizmi si mbijetesë e strukturës shpirtërore të nji kombi. nga Robert Martiko Romantizmi me ngjyra lirike, përballë një jete e cila gjatë gjithë kohës të ka...

Që drita e njohurive dhe dijet ndriçuese të mos shkojnë duke u shuar… refleksion i Robert Martikos mbi një intervistë të Dr. Robert Elsiesë...

Që drita e njohurive dhe dijet ndriçuese të mos shkojnë duke u shuar... refleksion i Robert Martikos mbi një intervistë të Dr. Robert Elsiesë (2012) "Eshtë më...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.