back to top
15.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Martin Luther King Jr

“Let my people vote”, Zonja Kim – nga Frank Shkreli

“Let my people vote”, Zonja Kim nga Frank Shkreli Unë as dua dhe as dëshiroj që të polemizoj nga Amerika me zonjën Yuri Kim. Unë i...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.