back to top
31.5 C
Tirana
E hënë, 24 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Martha Medeiros

Mue m’ke – poezi nga Martha Medeiros

Mue m'ke - poezi* nga Martha Medeiros N'se e ndjen me m'kallzue sekretet tua jam krejt veshë. N'se andrrat tua s'bahen t'vërteta, kam me qenë njaty për ty. N'se ke...

Nente poezi nga Pablo Neruda… në shqip prej Maks Rakipaj

Pablo Neruda... në shqip prej Maks Rakipaj… nga Jozef Radi Maks Rakipaj, ka vite që merret me përkthime dhe në veçanti me poezinë… Si mik...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.