back to top
15.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Marshalli Tito

Terrori i një Kryeqyteti dhe vrasjet në Hotel “Bristol” – nga Dr. Çelo Hoxha

Terrori i një Kryeqyteti dhe vrasjet në Hotel "Bristol" nga Dr. Çelo Hoxha Më 17 nëntor 1944, Tirana nuk u çlirua, siç është thënë deri tani,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.