back to top
31.5 C
Tirana
E martë, 25 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Marrëveshjet serbe-osmane

Marrëveshjet serbe-osmane ishin… dhe ende janë! nga Fahri Xharra

Marrëveshjet serbe-osmane ishin... dhe ende janë! nga Fahri Xharra Qëndrimi ndaj së kaluarës e posaçërisht ndaj historisë shqiptare duhet të jetë pa fije animi, të shkruhet...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.