back to top
23.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

“Marrëveshja e Ohrit”

Protesta e Shkupit dhe diplomacia e tredhur shqiptare Nebil Çika

Protesta e Shkupit dhe diplomacia e tredhur shqiptare shkrim nga Nebil Çika Prej disa ditësh çereku i kombit shqiptar është hedhur në protesta në Shkup,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.