back to top
31.5 C
Tirana
E hënë, 24 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Marquez

“Shqipëria më do shumë dhe unë i shpreh shumë mirënjohje asaj…”

"Shqipëria më do shumë dhe unë i shpreh shumë mirënjohje asaj..." Ernesto Sabato (1912-2011) nga Klodi Stralla Ishte, si tani, fundprill i vitit 1996, kur...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.