back to top
15.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Marko Vinicio

Quo Vadis? – Henryk Siekiewicz dhe historia tij e ardhjes në shqip

Quo Vadis? - Henryk Siekiewicz (1846-1916) Dhe historia tij e ardhjes në shqip Romani historik ma i lexuemi në botë, mbas Biblës. Pikërisht këtë libër...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.