Nyjet-Arkivit për » Mark Zuckeberg «

Letra e Mark Zuckebergut… dhe marria jonë kolektive… nga Ilir Seci

Letra e Mark Zuckebergut… dhe marria jonë kolektive… nga Ilir Seci Ne që jetojmë prej vitesh jashtë Atdheut, na asht ba zakon që përditë mëngjeseve bajmë nji shfletim virtual të shtypit shqiptar… Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook