back to top
24.5 C
Tirana
E premte, 14 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Mark Mrrnaçaj

Letërsia e burgosur, promovim dhe një debat në “Vatër” – nga Sokol Paja

Letërsia e burgosur, promovim dhe një debat në “Vatër” nga Sokol Paja - Dielli Vatra promovoi veprat “Alida” dhe “Gjyqi i Shopenhauerit” të Adriana & Dine...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.