back to top
16.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Mark Kelmendi

L’amore piu forte del mondo… tregim nga Gjergj Jozef Kola

L'amore piu forte del mondo... tregim nga Gjergj Jozef Kola Të gjitha varzave e grave, zojusheve dhe zojave, që ndoqën dashuninë e tyne deri në fundin...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.