back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 23 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Mark Caca

Për lirimin e të burgosurit politik Rexhë Meta, u angazhua edhe diplomacia amerikane – nga Pertefe Leka

Po të dërgoj një shkrim për një student brilliant të Kembrixhit, Rexhë Meta. I dëbuar nga serbët nga Vuthaj dhe i vendosur në Shkodër,...

Vandeja Shqiptare – nga Marcel Hila

Vandeja Shqiptare nga Marcel Hila Si gjë të parë, ju falendëroj për ftesën që më keni bërë për të marrë pjesë në këtë konferencë shkencore me...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.