back to top
32.5 C
Tirana
E hënë, 24 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Mark Aureli

Sugjerime për lexues librash…

Sugjerime për lexues librash... 1.Në çastin që më mërzitet një libër, hidhem në një tjetër, në vend që të heq dorë prej leximit në përgjithësi. 2.Sekreti...

Gjurmë të hershme në Nikaj-Mërtur nga Gjon Neçaj

Gjurmë të hershme në Nikaj-Mërtur nga Gjon Neçaj Prej vitesh, nga hulumtues të ndryshëm lokal dhe kombëtar kanë hedhur plane për të gjurmuar dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.