back to top
24.5 C
Tirana
E premte, 14 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Mark Antoni

Historia e Gazas… dhe diejt që shuhen – nga Ilirjana Stankaj

Historia e Gazas... dhe diejt që shuhen material i përgatitun nga Ilirjana Stankaj Gaza, nji nga qytetet ma t'lashta t'botës, me nji histori mijëra vjeçare (daton...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.