back to top
24.5 C
Tirana
E premte, 14 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Mario Vargas Ljosa

Magji e letërsisë dhe e librit në Mantova 2015 – nga Jozef Radi

Magji e letërsisë dhe e librit në Mantova nga Jozef Radi Shenime dhe refleksione nga Festivaletteratura Mantova 2015 Në botën e sotme të letrave, po flitet gjithnji...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.