back to top
24.5 C
Tirana
E premte, 14 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Mario Alla

Një shpikës si Mario!

Një shpikës si Mario! Ideja e veçantë e 17-vjeçarit, një asistent personal që të përgjigjet dhe të gjen çfarë ti do…   Pas një pune dymujore nxënësi...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.