back to top
28.7 C
Tirana
E martë, 25 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Marie Françoise Allain

Takimi i parë me Dr. Rugovën dhe deklarata e Presidentit Chirac – nga Klara Buda

Takimi i parë me Dr. Rugovën dhe deklarata e Presidentit Chirac nga Klara Buda Studimet Universitare në Francë, në shkollën e “non-violencës” s'ka dyshim që kanë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.