back to top
22.5 C
Tirana
E hënë, 24 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Mariangela Lopopolo

“Legjendat e misrit” dhe largësia e receptimit midis Migjenit dhe Lazer Radit – nga Emi Krosi

“Legjendat e misrit” dhe largësia e receptimit midis Migjenit e Lazer Radit nga Emi Krosi “Romani duke hapur horizonte, mohon të kaluarën e vet...” Viktor Shkollovski . Në botën surreale...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.