back to top
24.5 C
Tirana
E premte, 14 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Maria Parrino

Gjon Buzuku në Siçili – Pal Skiroi dhe studimi i parë filologjik i “Mesharit” – nga Mateo Mandala

Gjon Buzuku në Siçili - Pal Skiroi dhe studimi i parë filologjik i “Mesharit” nga Mateo Mandala Falë një vargu rrethanash fatlume Sicilisë dhe studiuesve...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.