back to top
28.5 C
Tirana
E hënë, 24 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Maria Monti

Mitologji dhe bukuri femërore tek Fishta – nga Emi Krosi

Mitologji dhe bukuri femërore tek Fishta nga Emi Krosi Të jesh femër, në çdo kohë është jo gjithmonë bekim ose mallkim. Nëse do të “besonim” thënien...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.