back to top
15.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Maria Mardalena

Erosi dhe Seksi si kënaqësi apo (i)moralitet migjenian dhe tabuthyes në letërsinë shqipe – nga Emrije Krosi

Erosi dhe Seksi si kënaqësi apo (i)moralitet migjenian dhe tabuthyes në letërsinë shqipe. nga Emrije Krosi Migjeni është një poet të cilit kritika i është qasur...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.