back to top
28.7 C
Tirana
E martë, 25 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Marcel Duchamp

Louis Aragon – takimi im surrealist me Poetin e famshëm francez! – nga Skënder Sherifi

Louis Aragon - takimi im surrealist me Poetin e famshëm francez! nga Skënder Sherifi Mes Komunizmit stalinian dhe Poezisë liriko-sentimentale Mes borgjezisë, luksit alla francez dhe Lufta...

Kujtesë, në ditën e fotografisë… nga Artan Kafexhiu

Kujtesë, në ditën e fotografisë... nga Artan Kafexhiu U bë shkak dita e djeshme, që konsiderohet edhe si Dita Ndërkombëtare e Fotografisë, të gërmoj në “kujtimet”...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.