back to top
28.7 C
Tirana
E martë, 25 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Marcel Carnè

Pse po fryjnë Sirenat e Luftës? (Labirinti i Kaosit… Subkoshienca e Thanatosit) – nga Skënder Sherifi

Pse po fryjnë Sirenat e Luftës? (Labirinti i Kaosit... Subkoshienca e Thanatosit) nga Skënder Sherifi Nuk e di pse, apo dikund e di... por ky vit 2024...

Djemtë që bajnë dashni… poezi nga Jacques Prevert

Djemtë që bajnë dashni... poezi nga Jacques Prevert Djemtë që bajnë dashni dhe puthen ashtu n'kambë shpinëkthyem dyerve të natës dhe kalimtarët që kalojnë i kallzojnë me...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.