back to top
31.5 C
Tirana
E hënë, 24 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Manush Peshkopia

Dënimi i krimit në çdo kohë është akt kulture Uran Butka

Bomba në Konsullatën Sovjetike... dhe dënimi pa gjyq i 22 të pafajshmëve 63 vjet më parë, më 26 shkurt 1951 u ekzekutuan nga regjimi komunist...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.