back to top
15.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Manilio Marullo

Poeti arbëror Mikel Marullo Tarkaniota – nga Prof. Lutfi Alia

Poeti arbëror Mikel Marullo Tarkaniota. nga Lutfi Alia Paolo Xhiovio (Giovio - Jovius), Ipeshkëv katolik, historian, mjek, biograf dhe muzeologu i famshëm italian, në veprën e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.