back to top
28.7 C
Tirana
E martë, 25 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Manastirin e Deçanit

Shqyrtime në toponiminë dhe historinë e vjetër të zonës së Nikaj-Mërtur – nga Genc Pecnikaj

Shqyrtime në toponiminë dhe historinë e vjetër të zonës së Nikaj-Mërtur nga Genc Pecnikaj Territori ku shtrihet sot krahina e Nikaj-Mërturit ka qënë historikisht gjatë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.