back to top
20.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Madeleine Albright

Përshëndetje me rastin e vlerësimit nga Organizata e Grave “Motrat Qiriazi” – nga Pertefe Leka

Përshëndetje me rastin e vlerësimit nga Organizata e Grave “Motrat Qiriazi” nga Pertefe Leka Ju falenderoj për organizimin e kësaj mbrëmje festive dhe për vlerësimin që...

Prof. Sami Repishti, Misionar i Paqës, Kontribues në Fushën e Sociologjisë dhe Psikologjisë sociale – nga Pertefe Leka – Me rastin e 97-Vjetorit te...

Prof. Sami Repishti, Misionar i Paqës, Kontribues në Fushën e Sociologjisë dhe Psikologjisë sociale nga Pertefe Leka Me rastin e 97-Vjetorit te Lindjes, 6 Prill 1925 30...

Roli i Putinit – nga Madeleine Albright

Një analizë e jashtëzakonshme, përshkrim pikë për pikë i situatave që bota po kalon sot, e zonjës Albright, në vitin 2007, që dëshmon se ajo kishte...

Pushtimi i Ukrainës nga Rusia dhe “Ballkani i Hapur” – nga Frank Shkreli

21 dhjetor 2021 - Open Ballkani i Trojkes: Vuçiq - Rama - Zaev Pushtimi i Ukrainës nga Rusia dhe “Ballkani i Hapur” nga Frank Shkreli Senatori...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.