back to top
29.5 C
Tirana
E diel, 23 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Luis Shllaku

Autorë me art të dyshimtë, por me kontribut shtetnor të sigurt! Mark Simoni bisedon me shkrimtarin dhe studiuesin Primo Shllaku

Autorë me art të dyshimtë, po me kontribut shtetnor të sigurt! Bisedë me shkrimtarin & studiuesin e njohur Primo Shllaku Bashkëbisedoi Mark Simoni Estetë dhe kritikë të mëdhenj...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.