back to top
20.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Lufta e Koplikut

Kompozitori i madh Prenk Jakova

Kompozitori i madh Prenk Jakova Nisur nga këto strese që iu paraqitën, më 16 shtator të vitit 1969, kompozitori i famshëm Prenk Jakova, i dha...

Heroi i Harruar Lucë Nishi – Dedvukaj… nga Ilir Seci

Heroi i Harruar Lucë Nishi - Dedvukaj... dhe nji analogji e paradokseve shqiptare* nga Ilir Seci Njiky Burrë në kët foto ështe, Lucë Nishi, nip i Dedë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.