back to top
10.5 C
Tirana
E diel, 21 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Lufta antifashiste

Luftë antifashiste shqiptarët? Gënjeshtër! Ja provat nga Agim Xhafka

Luftë antifashiste shqiptarët? Gënjeshtër! Ja provat. nga Agim Xhafka Dyshoj që në Shqipëri ka pasur forca partizane dhe është bërë Luftë Nacional-Çlirimtare. Kam disa arsye e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.