back to top
26.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Luc Gjon Bajraktari

Kronikë e nji dasme të pashoqe me pak sfond historik… – nga Jozef Radi

Kronikë e nji dasme të pashoqe me pak sfond historik... nga Jozef Radi Sigurisht, promovimi i librit “Mrì Dedja e Merrnaçajve” pak kohë ma parë, asht...

Arrestimi dhe vrasja e Prek Calit – nga Agustin Miraka

Arrestimi dhe vrasja e Prek Calit nga Agustin Miraka Figuron replika në “Rapsh te Hotit” ndërmjet të lidhurit Prenk Calit edhe komunistit horr e të pabesë,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.