back to top
20.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Lubonja

Unë, Qytetari i Lubonjës… nga Meti Fidani

Unë, Qytetari i Lubonjës... nga Meti Fidani Veç budallallëqeve tjera të kohës, ishin edhe ca nga ato që u thoshnin “Nisma Revolucionare...” Në kongres'n e 7-të të...

Për TY… poezi nga Xhelal Ndreu

Për TY... poezi nga Xhelal Ndreu Nji lashtë, sa të pata dashtë. e s'krahasojshem askënd me ty, por tash, sa poshtë që rashë dhe s'dij ku t'shifemi prap të dy. Luftova kur...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.