back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 14 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Long Island

Lamtumirë nji dinjtari të papërsëritshëm…nga Jozef Radi Dhimbje për Fatbardh Abaz Kupin

Lamtumirë nji dinjtari të papërsëritshëm, Dhimbje për Fatbardh Abaz Kupin nga Jozef Radi Eshtë larguar nga jeta nji nga ikonat e vuajtjes dhe qëndresës, nji nga heshturit...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.