back to top
22.5 C
Tirana
E hënë, 24 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Lola Shehi

Cikël poetik nga Melita Vjerdha

Melita Vjerdha - Përballe nji prove të vështirë Merita Vjerdha i përket gjeneratës së postdiktaturës, pra atij brezi të që nuk e jetoi dhe as...

“Ç’tu desh Dasma në Karbunarë!” nga Jozef Radi

“Ç'tu desh Dasma në Karbunarë!” nga Jozef Radi Dikur, fshati Karbunarë ka qenë nënprefekturë, derisa nga fundi i shekullit të Nëntëmbëdhjetë, ajo njësi organizative administrative...

Lola Shehi – Floriri poetik i një zonje të talentuar – V. Mato

Lola Shehi: “Rrugëtoj mes dashurive” Ka dalë këto ditë libri i parë poetik i Lola Shehit: “Rrugëtoj mes dashurive”  i Shtëpisë Botuese “Vllamasi”... Mbas ftohtësisë dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.