back to top
8.5 C
Tirana
E premte, 19 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Lisi dhe Lashtësia jonë

Lisi dhe Lashtësia jonë nga Ilir Seci

Lisi dhe Lashtësia jonë nga Ilir Seci "Les forêts précèdent la civilisation et les déserts la suivent”   (Pyjet u paraprijnë qytetërimeve, kurse shkretëtirat i pasojnë ato...)...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.