back to top
20.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Lindja e Venusit

Simonetta Vespucci Muza e Sandro Botticellit…

Simonetta Vespucci Muza e Sandro Botticellit Histori e artit përmes miteve dhe legjendave… Siç duket, Simonetta Vespucci në kohën e saj, ishte aq e bukur dhe...

Lexim përtej ngjyrave… – nga Emi Krosi

Lexim përtej ngjyrave... nga Emi Krosi (Në përkushtim të “Puthjes” pikturës së Klimt, në shkrimin e Jozef Radit) Pjesa I Fillesa e kësaj eseje ishte leximi i një...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.