back to top
20.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Lidia Vece

Neruda e Prevert nën përkthimin e Flutura Malo – Kuqani

Kush është Flutra Kuqani - Malo nga Gjin Musa E lindur në Tiranë në një familje të nderuar arsimtaresh, bijë e prindërve Tefë dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.