back to top
27.5 C
Tirana
E hënë, 20 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Lëvizja e Delvinës

Njeriu i Institucioneve te Shtetit Shqiptar – Abedin Nepravishta (1889 – 1975)

Njeriu i Institucioneve te Shtetit Shqiptar Abedin Nepravishta (1889 - 1975)  Ka qenë prefekt dhe kryebashkiak, dhe kryetar i Bashkisë së Tiranës në vitet 1933-1935 dhe 1937-1939....

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.