back to top
24.5 C
Tirana
E diel, 23 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Leticia Gargjiola

Cikël poetik nga Melita Vjerdha

Melita Vjerdha - Përballe nji prove të vështirë Merita Vjerdha i përket gjeneratës së postdiktaturës, pra atij brezi të që nuk e jetoi dhe as...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.