back to top
29.5 C
Tirana
E diel, 23 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Leonidha Naço

Filip Shiroka, (1859-1935) poet lirik e veprimtar i Rilindjes Kombëtare, iku me brengë dhe “erdhi” me dallëndyshet… – nga Albert Vataj

Filip Shiroka, (1859-1935) poet lirik e veprimtar i Rilindjes Kombëtare, iku me brengë dhe "erdhi" me dallëndyshet... nga Albert Vataj U lind më 1859 në Shkodër,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.