back to top
28.5 C
Tirana
E shtunë, 18 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Lekë Qoku

Tmerri i shkurt-marsit 1997, në qytetin e Vlorës – nga Kostandin Koliqi

Tmerri i shkurt-marsit 1997, në qytetin e Vlorës nga Kostandin Koliqi Po e shkëpus këtë pjesëz, nga materiali kryesor që bën fjalë për ngjarjet e viti...

Një tmerr i rrëfyer në vetë të parë…* – nga Kostandin Koliqi

Një tmerr i rrëfyer në vetë të parë…* nga Kostandin Koliqi E shkëputa këtë pjesë nga materiali kryesor i atyre ngjarjeve aq të shëmtuara dhe po...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.