back to top
24.5 C
Tirana
E diel, 19 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Lek Matranga

Paradoks gjuhësor dhe letrar nga Behar Gjoka

Paradoks gjuhësor dhe letrar nga Behar Gjoka Historia e gjuhës dhe letërsisë shqipe, në diakroni dhe sinkroni, shpërfaqet më tepër si një paradoks, aq sa në...

“Shqipja në kapërcyell” – pjesë nga studimi i Prof. Eqrem Çabejt

"Shqipja në kapërcyell" - pjesë nga studimi i Prof. Eqrem Çabejt nga libri me të njejtin titull Ky studim u botua së pari në vitin 1955,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.