back to top
10.5 C
Tirana
E diel, 21 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Kullat Binjake

Fotografia e 11 Shtatorit nga Wislawa Szymborska

Fotografia e 11 Shtatorit nga Wislawa Szymborska (1923-2012, Poloni) Ata kërcyen nga katet që digjeshin - një, dy, dhe ca më shumë, më lart, më ulët. Fotografia i ndali...

Shqiptari që kaloi oqeanin për dhjetra morte në vendlindje… nga Gjekë Gjonlekaj

Shqiptari që kaloi oqeanin për dhjetra morte në vendlindje... nga Gjekë Gjonlekaj/New York Dyert e shpërnguljeve biblike të shqiptarëve nga Mal i Zi u hapën në...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.