back to top
28.5 C
Tirana
E shtunë, 18 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Kufijte Kosovë-Serbi

Për diskutimin e kufijve Kosovë-Serbi – nga Thanas L. Gjika

Për diskutimin e kufijve Kosovë-Serbi nga Thanas L. Gjika Këto ditë po diskutohet problemi i korigjimit të kufijve midis shtetit të Kosovës dhe shtetit të Serbisë....

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.