back to top
26.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

“Kritika Konjitive”

“Reja në Kominoshe” Xum-Xam use Vitet ’60 – nga Leka Ndoja – “Kritika Konjitive”

“Reja në Kominoshe” Xum-Xam use Vitet ’60 nga Leka Ndoja - “Kritika Konjitive” Me përfundimin e Luftës së Parë Botërore u quajt i mbaruar dhe revolucioni...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.