back to top
16.5 C
Tirana
E hënë, 27 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Kristofor Kisi

Visarion Xhuvani – pak histori nga jeta dhe Autoqefalia e Kishës Ortodokse Shqiptare

Visarion Xhuvani - pak histori nga jeta dhe Autoqefalia e Kishës Ortodokse Shqiptare Personaliteti Visarion Xhuvanit, i këtij apostulli të shqiptarizmës vjen në kujtesën tonë si...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.